Her şey dahil hizmetlerle konaklamak isteyeceğiniz Kekova pansiyon alternatifleri sizleri bekliyor olacaktır. Kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatları ile dikkatinizi çekecek olan bölgede aradığınız özelliklerin var olduğunu göreceksiniz. Unutulmaz deneyimleri yaşayabileceğiniz bir adres arıyorsanız, sessizliği ve sakinliği ile en çok tercih edilen Kekova’ya ulaşabilirsiniz. Otobüsle yolculuk yaparak tatilini daha eşsiz hale getirmek isteyenler için Üçağız’a kadar seferler düzenlenmektedir. Kaş ve Demre ilçelerinden yola çıkan araçlar sayesinde Kekova Adası manzaralarına kavuşabilirsiniz. Pansiyonlarda konaklamak ve antik kentleri gezmek için tüm imkanların sizinle olacağını vurgulamaktayız. Fiyat avantajları ve kapsamlı hizmetleri sayesinde tatilinizi bitirmek istemeyeceğiniz harika bir alana ulaşmış olacaksınız. Kekova Adası Demre’ye bağlı olup, Kaleköy ve Üçağız eteklerinde konumlandırılmıştır. Kaleköy’e ulaşarak Likya kalıntıları arasında yaşamak isteyeceğiniz bir tatil için tekne yolculuğuna katılmalısınız.

Modern ve Klasik Mimari Kekova Pansiyonlar

Likya Krallığı’na ev sahipliği yapması nedeniyle geçmişten günümüze kadar korunarak ayakta kalmayı başarmış pek çok yapı yer almaktadır. Kaleköy’de kalıntılarını görebileceğiniz bu tarihi alanlarda modern ve klasik mimariye sahip pansiyonlar da bulunmaktadır. Theimussa Antik kenti de dahil olmak üzere korunan doğal sit alanlarında vakit geçirebilmek ve keşiflerinizi tarihi açıdan zengin hale getirebilmek için hızla harekete geçebilirsiniz. Ayrıca özel plaj hizmetlerini alabileceğiniz pansiyonlarda doğanın kusursuz ve güzelliklerle dolu keşfini tamamlamış olacaksınız. Demre ve Kaş tatillerinizi yaparken, konaklamak için tercih edebileceğiniz Kekova pansiyonlar sayesinde çevresindeki zengin kültüre şahit olabileceksiniz. Kaleköy’e ulaştığınızda Likya tarihinden kalan en küçük amfi tiyatro kalıntılarını görebilirsiniz. Doğal kayaya oyulmuş bu alan ve Kekova turistleri ağırlama konusunda en başarılı olan merkezlerden birisidir. Taş evlerin restore edilerek daha konforlu, lüks ve görsel açıdan zengin hale getirilmesiyle birlikte konaklama alanında daha geniş alternatiflere yer verilmiştir. Eşsiz Demre lezzetlerini kaçırmak istemeyenler için en iyi ve kaliteli alanları kapsamaktadır. Antalya ve Kaş’ta dahil olmak üzere en beğenilen ve büyüleyici güzelliğe sahip olan mekanlara ulaşırken büyük kolaylıklar ve avantajlar sizi bekliyor olacaktır.

Kusursuz Tatilin Adresi Kekova

Eşsiz deniz lezzetlerinin tadına varabileceğiniz akşam yemeklerini teras veya balkonda manzaralar eşliğinde yiyebilmek için kusursuz tatilin adresi olan Kekova pansiyonlar ile ilgili araştırma yapmanız gerekmektedir. Restoranlarında yaz, kış demeden damak zevkinize en uygun tatları her sezonda tüketebileceksiniz. Sabah kahvaltısını kuş sesleri eşliğinde yapabilmek ve doğal köy ürünlerinden hazırlanan masalarda daha sağlıklı, huzurlu ve eşsiz deneyimleri yaşayabilmek için hemen yola çıkabilirsiniz. Kaleköy’de konaklamak için uygun fiyatlı ve kaliteli pansiyonları arıyorsanız, sizlere yardımcı olacak adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz. Doğal bir liman özelliğini taşıyan Kaleköy ve çevresindeki koylara ulaşabileceğiniz Kekova tekne turu aktiviteleri de sizler için iyi bir seçenek olacaktır. Görenleri büyüleyen kalıntıların içerisinde olabilmek, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri çekeceğiniz fotoğraflarla ölümsüzleştirmek ve çeşitli festivallere katılarak çevreyi daha iyi bir şekilde keşfedebilmek için adım atabilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmeyi başaran pansiyonlar ziyaretçilerini kabul etmektedir. Göz dolduran güzelliklere şahit olabileceğiniz Kaleköy’de ayrıca Noel Baba etkinliklerine katılabilirsiniz. Görsel ziyafetlerle dolu olan bu etkinlikler ile daha kusursuz ve eğlenceli bir tatil sizi bekliyor olacaktır.

Dört Mevsim Tatil İçin Kekova Bölgesi

Klimalı odalarda konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm bulacak olan Kekova pansiyonları ile dört mevsim rahat bir tatili yaşayabilirsiniz. Böylelikle sizlere eşlik edecek olan rehberlerinizle çıkacağınız tekne turlarında konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kekova’nın tertemiz ve berrak denizinde yüzmek ya da teknede muhteşem bir şölene dahil olabilmek için katılabileceğiniz turlara dair detayları öğrenebilirsiniz. Kekova’nın tarihine yönelik en bilinmedik gizli kalan bilgileri öğrenmek ve doğal güzelliklerine şahit olabilmek için hemen katılmak isteyeceğiniz bu etkinlikleri inceleyebilirsiniz. En temiz ve hijyenik şartlarda gerçekleştirilecek olan etkinlikler ve konaklama hizmetleri sayesinde aradığınızdan daha fazlasını elde etmiş olacaksınız. Üçağız’dan başlayacak olan tekne turu sefanızı Kaleköy’de ve çevresindeki doğal koylarda sürdürebilirsiniz. Buram buram tarih kokan bu merkezler sayesinde yürüme mesafesinde bulunan kafeleri ziyaret edebilir ve Akdeniz mutfağına özgü pek çok lezzeti sunan restoranlarına ayak basabilirsiniz. Dağ ve deniz manzaralarını birleştiren konforlu ve eşsiz pansiyonlarında en iyi mimariyi ve özellikleri bulabileceğinizin altını çiziyoruz. Tatil severler için doğa içerisinde ve deniz manzaraları arasında geçirebilecekleri harika zamanların garantisini veriyoruz.

Bütçenize Göre Konaklama İmkanı

Kekova pansiyon fiyatları ile ilgili araştırma yaparken bütçelerinize uygun konaklama imkanları ile karşılaşabileceksiniz. Günlük tekne gezisi ve yat turu gibi imkanları da sunmakta olan konaklama adreslerinizde ekstra ücretleri ödemeden pek çok ayrıcalıktan faydalanmış olacaksınız. Katılabileceğiniz etkinlikleri incelediğinizde ve ödeyeceğiniz fiyatları duyduğunuzda son derece memnun kalacaksınız. Kekova Adası’nın berrak sularında yüzebilmek, Burç ve Gökkaya Koyu gibi eşsiz manzaralı ve doğal kalmayı başarabilmek alanlarına ulaşabilmek ve Batık Kent hakkında daha önce duymadığınız gerçekleri öğrenebilmek için hemen harekete geçmelisiniz. Kekova tarihi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan rehberleriniz eşliğinde harika bir tura katılmanıza olanak verilecektir. Kekova Adası’nın kuzey kıyılarını kapsamakta olan ve geçmişte çeşitli doğal afetler nedeniyle deniz altında kalan Batık Kent kalıntılarına yakından şahit olabilirsiniz. Deniz içerisinde öğle yemeğinin tadını alabilmek için tercih edeceğiniz bu gezilerde en taze balık türlerini tatmış olacaksınız. Tatil serüveninize renk katacak olan Kekova ile tarihi açıdan zengin etkileri elde edebileceksiniz. Keyifli bir tur için başlangıç noktanız Demre yat limanı ya da Üçağız olacaktır. Tarihin izlerini taşıyan bu alanlardan harekete geçerek başlatacağınız mavi yolculuğunuzu en özel biçimde tamamlayabileceksiniz. Mavi sularında serinlemek ya da otantik dokusuna yakından şahit olabilmek için Kaleköy’de verilen 1 saatlik molayı en verimli ve özgür şekilde tamamlamanız önerilmektedir.

Kekova Pansiyon Fiyatları

Doğal manzaraları ve görkemli tarihi kalıntıları seyredebileceğiniz en özel noktalarda konumlandırılan Kekova pansiyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Unutulmaz bir tatili yaşamak ve anılarınıza yenisini ekleyebilmek için bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Akdeniz’in doğal güzellikleriyle adeta bir cenneti andıran noktalarına hızla ulaşmak için harekete geçmelisiniz. Yaşamınızı daha hareketli ve monotonluktan uzak hale getirebilecek olan alternatifler Kekova’da sizleri bekliyor olacaktır. Tüm gün boyunca devam edecek olan tekne turu yolculuğunuzu sonlandırmak istemeyeceksiniz. Gökkaya Koyu, Korsan Mağarası, Burç Koyu, Esmeralda Koyu gibi pek çok noktada keşfedilmeyi bekleyen güzelliklere şahit olabileceksiniz.

Hoşunuza gidecek bir tatili planlarken yemeklerini, gezi rotasını ve fiyatlarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Yiyecek-içeceklerin, katılabileceğiniz su sporlarının ya da tüketeceğiniz taze mevsim meyvelerinin fiyatlara dahil olmasını sağlayan pansiyonlar ile daha ekonomik ve avantajlı bir şekilde hareket etmiş olacaksınız. Harika bir menü ve manzaralar arasında gerçekleştireceğiniz kahvaltılar için tarih aralıklarını belirleyerek tatilinizin kaç gün devam etmesini istediğinizi netleştirebilirsiniz. Böylelikle konaklama ve eğlenme için kapsamlı ve kaliteli sonuçları elde etmiş olacaksınız. Fiyatlarıyla ve konforuyla ilginizi çekecek olan pansiyonlarda beklentilerinizin üzerinde verimi alabileceksiniz. Tüm bölgeyi keşfetmeniz için büyük fırsatların elinize geçeceğini vurgulamaktayız. En güvenilir turlara katılabilmek ve fiyatları en uygun olan pansiyonları keşfedebilmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır.