Kekova Üçağız Köyü pansiyonları üst düzey konaklama hizmetleri ile misafirlerine eşsiz bir tatil sunar. Kekova, Antalya’nın Demre ilçesine bağlı, deniz açıklarında yer alan bir adadır. Tarihi açıdan öneme sahip olan adanın belirli bir kısmının günümüzde sular altında kalması ile Batık Şehir olarak da anılır. Adanın etrafında bulunan suların temizliği ve berraklığı sayesinde, batık kısımları hala çıplak göz ile görülebilir. Bu durum da bu bölgenin ayrı bir özelliğe sahip olmasını sağlar. Hem yerli hem de yabancı turistin ilgisini çeken bu özel bölge kaliteli konaklama hizmetleri ile de ziyaretçilerden tam not alır. 

Kekova, Akdeniz’de yer alan en büyük adadır. Bu özelliği ile de tatilciler tarafından çok sık ziyaret edilir. Benzersiz özelliği ile dünya genelinde ziyaretçilerin ilgi gösterdikleri Kekova, konaklama açısından da çok farklı seçenekler sunar. Arkeolojiye ilgi duyan ve tarihi yerleri gezmeyi sevenler, önceden konaklama yerlerini rezervasyon yaptırarak bu eşsiz bölgede diledikleri kadar kalabilir.

Kekova Üçağız Köyü pansiyonları yemyeşil bir doğa üzerinde yer alır. Genel anlamda Kekova yeşil e doğanın bir araya geldiği bir yerdir. Bundan dolayı konaklama yerleri muazzam bir doğada misafirlerini ağırlar. Farklı bir tatil geçirmek için Kekova’yı tercih ettiğinizde, burada bulunan pansiyonlar arasından tercih yaparak eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz. 

Kekova Üçağız Konaklama Seçenekleri 

Kekova Üçağız Köyü pansiyonları açık büfe kahvaltıları ile göz doldurur. Burada bulunan pansiyonlarda sabah kahvaltısını köy lezzetleri ile yapabilirsiniz. Burada güne bol çeşit kahvaltı ile başlayabilir ve gün boyu zinde kalabilirsiniz.

Kekova Üçağız’da hizmet veren pansiyonlar denize sıfır olmaları ile de oldukça beğenilir. Kıyı kenarında yer alan pansiyonlar açık teras yerleri sayesinde gece geç saatlere kadar denizin ve manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar. Kekova, mehtabın en güzel şekilde görülebildiği yerlerden birisidir. Burada bulunan pansiyonlar ile güneşin batışına tanıklık edebilir ve unutamayacağınız bir aksam yaşayabilirsiniz.

Kekova Üçağız köyü pansiyonları oldukça geniş yelpazede hizmet sunar. Konaklamanız sırasında işletmenin sunduğu birçok hizmetten yararlanmanız mümkündür. Kekova Üçağız pansiyonlarında konakladığınız sırada;

  • Klima
  • Otopark
  • İnternet
  • Sıcak ve soğuk su
  • Duş 

Gibi hizmetler sizlere sunulur. Hem kendiniz hem de aileniz ile birlikte güvenilir koşullarda kendinizi evinizde gibi hissetmek için Kekova Üçağız Köyü pansiyonları arasından tercih yapabilirsiniz.

Kekova Üçağız pansiyonları beş yıldızlı otel kalitesinde rahatlık sunar. Burada muhteşem bir manzara eşliğinde tatilinizi geçirebilirsiniz. Konaklama sırasında çevreyi gezebilir ve dilerseniz pansiyona ait plajlarda güneşin tadını çıkartabilirsiniz. 

Eşsiz bir maviliğe ev sahipliği yapan Kekova’da pansiyonlar farklı oda seçenekleri ile de her ziyaretçiye uygun hizmet koşulları sunar. Pansiyonlarda düzenlenen aktiviteler günün daha zevkli ve eğlenceli geçmesini sağlar. Gündüz geziye katıldıktan sonra akşam pansiyonda düzenlenen etkinlikler ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Kekova Üçağız Köyü Pansiyon Fiyatları 

Kekova Üçağız Köyü pansiyonları kaliteli hizmetlerini en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunar. Tatilcilerin bütçesi düşünülerek hazırlanan fiyatlar sayesinde tatilinizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Kekova Üçağız Köyü içerisinde yer alan pansiyonlarda fiyatları etkileyen temel unsurlar şu şekildedir;

  • Pansiyonun bulunduğu yer ve konum
  • Pansiyonda kiralanacak olan odanın manzarası
  • İşletmenin tam veya yarım pansiyon olması
  • Pansiyonda bulunan odaların genişliği
  • Pansiyonlarda yer alan ek hizmetler

Genel anlamda uygunluğu ile dikkat çeken Kekova Üçağız Köyü pansiyonları, bir takım ek özellik ve hizmetlere göre fiyatlarda farklı bir tutum sergiler. Örneğin deniz manzaralı oda ile kara manzaralı odaların fiyatları değişir. Aynı şekilde tercih edeceğiniz pansiyonun hizmet özellikleri ve detayları da fiyatı doğrudan etkiler. Bütçenizi düşünerek sunulmuş her detayı en uygun fiyatlar ile Üçağız pansiyonlarında bulabilirsiniz. Hem sezonda hem de sezon dışı dönemlerde her daim en iyi hizmet kalitesi bütçenize dost fiyatlar ile size sunulur. Kekova’ya gelmeden önce kalacağınız pansiyonda yerinizi ayırtarak, daha güvenli koşullarda gezinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kekova Üçağız’da Nerede Kalınır? Nerede Kalınır?

Kekova Üçağız Köyü pansiyonları her mevsim ziyaretçilerine açıktır. Sezon öncesi yapılan hazırlık çalışmaları ile her dönemde yenilikçi hizmetler sunan Kekova Sahil Pansiyon, hizmete sınır tanımayan anlayışı ile sizlere rahatlığı garanti eder. Hem eğlenceyi hem de dinlenmeyi bir arada yaşamak için geleceğiniz Kekova’da Sahil Pansiyon’da konaklayarak bütçenize dost bir tercih yapabilirsiniz. 

Kekova Üçağız Köyü’nde hizmet veren Sahil Pansiyon, kolay ulaşım seçenekleri ile memnun eder. Özel aracınız ile geleceğiniz durumlarda Demre yol istikametinde devam ederek kısa süre içerisinde Üçağız Köyü’ne gelebilirsiniz. Buradan Kekova Sahil Pansiyon’a yerleştikten sonra burada rıhtımdan kalkan tekneler ile Kekova Adası turuna katılabilirsiniz. Tatil planlamanızı yaparken https://www.kekovasahilpansiyon.com/ adresi üzerinden
Kekova Sahil Pansiyon işletmesine kolayca ulaşabilirsiniz.