Evinizdeki sıcaklığı aratmayacak konaklama alanlarına sahip Kekova’yı neden tercih etmeniz gerektiğini yakından inceleyebilirsiniz. Neden Kekova Pansiyonları? Sorusunun yanıtını bu sayede almanız mümkün olacaktır. Aile sıcaklığını yaşayabileceğiniz pansiyonlarda ailelerin işletmeci olması sayesinde zorluk yaşamayacaksınız. Arzu ettiğiniz gibi stressiz bir tatili yaşamak için en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Gürültüsüz ve konforlu konaklama imkanlarını elde edebileceğiniz Kekova sayesinde sakin bir tatilin içerisinde olabileceksiniz. Doğal güzellikleri, tarihi gezi alanları, korunan sit alanları ve manzaralı doğası sayesinde sizleri de büyüleyecek olan bu bölgeden ayrılmak istemeyeceksiniz.

Kekova pansiyon alternatifleri sayesinde kalacak yerlere dair bir sorununuz olmayacaktır. Manzaralı teraslarında saatlerinizi geçirebileceğiniz bu yapılarda akşam yemeklerinin tadına doyamayacağınızı vurgulamaktayız. Keyifli bir şekilde uyanabilmek, deniz manzaralı odalarında gözünüzü açmak ve yöresel lezzetler eşliğinde kahvaltılarınızı yapabilmek için tercihiniz mutlaka Kekova pansiyonları olmalıdır. Sizlerde de iz bırakacak olan bu mekanlarda doyumsuz bir tatili yaşayabileceksiniz. Harika koylarına uğrayarak gerçekleştireceğiniz tekne turu aktivitesi sayesinde bölgeden kopamayacaksınız. Kekova’da Neler Yapılır? Nerelere Gidilir? Kekova’ya Nasıl Gidilir? Gibi soruların yanıtlarını alabilmek ve Kekova Pansiyonlar hakkında merak ettiğinizi sorabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Faydalanacağınız hizmetlere ve kalacağınız yer alternatiflerine yönelik sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Ailelerin ve yetişkinlerin beklentilerini karşılayabilecek donanıma sahip olan pansiyonlarda kalmak size de iyi gelecektir. Çocuklarınızla, eşinizle veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla kalabalık bir şekilde kalabileceğiniz bu mekanlarda pek çok aktiviteden faydalanabilirsiniz. Kekova tekne turu ile keşifleri gerçekleştirmek başlıca keyif alacağınız etkinliklerden olacaktır. Adaları gezmek için mutlaka tekne turlarına katılmanız gerekmektedir. Çok fazla sayıda ada olmasından dolayı, gününüzün nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu harika etkinlik sizi de dinlendirecektir. Tekne turları sayesinde uğrayabileceğiniz Simena Kalesi’ne çıkarak adaları kuş bakışı seyretmeniz mümkün olacaktır. Kaleye çıkarken geçeceğiniz alanlarda karşınıza gelecek olan dondurmacılarda ev yapımı ürünleri bulabileceksiniz. Ayrıca su sporlarını ve dalış sporunu gerçekleştirebileceğiniz batın kentlerde yüzmeniz de mümkün olacaktır.

Kendinizi çok daha genç, dinamik ve keyifli hissetmek için birkaç gününüzü Kekova’ya ayırmanız gerekmektedir. Sizlere her konuda yardımcı olmayı amaçlayan adreslerimizi arayabilir ve kalacağınız yerler için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle doğal manzaralara şahit olabilir ve gezilecek yerlere uğramak için dinlenme fırsatını elde edebilirsiniz. Güzel bir seyahat rotası çizebilmek için son günlerde gündemden düşmeyen Kekova pansiyonlarına yönelik araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

Kaleköy ve Üçağız Pansiyonları

Özel plaj olanaklarını elde edebileceğiniz Kekova pansiyonlarını araştırırken karşınıza Kaleköy ve Üçağız çıkacaktır. Bu bölgelerde yer alan pansiyon fırsatlarını değerlendirerek daha ekonomik sonuçları elde edebilirsiniz. Konum yönünden çok daha avantajlı olan ve merkeze yakın olmasıyla bilinen pansiyonları tercih etmeniz mümkün olacaktır. Denize sıfır konumda yer alan pansiyonlara göz atabilmek ve Kaleköy, Üçağız gibi Kekova Bölgesi’ni kapsayan noktalarda konaklayabilmek için bizleri arayabilirsiniz. Fiyatlar ve konum açısından en sağlıklı ve net bilgileri bu sayede elde edebileceğinizin altını çizmekteyiz. Herhangi bir komisyonu ödemeden, erken rezervasyon fırsatları ile aylar öncesinden kalacağınız yeri ayırabilirsiniz. Böylelikle ailelerin ve kişilerin ihtiyaç duyacakları her detayı düşünen pansiyonları incelemeniz ve eşsiz fırsatlardan faydalanmanız mümkün olacaktır. Tatilinizin sorunsuz ve rahat biçimde tamamlanabilmesi için hoşunuza gidecek detaylara sahip olan pansiyonları tercih edebilirsiniz.

Tarihi kalıntıların restore edilmesiyle açılan pansiyonlarda doğanın kucağına düşmüş gibi hissedeceksiniz. Odalarında, terasında ve balkonlarında binbir çeşit renklerle süslenmiş güzellikleri ve doğa harikası alanları görmeniz mümkün olacaktır. Yeşile, maviye ve bu renklerin her tonuna hayran olan kişilerin mutlaka uğraması gereken tatil noktalarından birisidir. Hayallerinize bir adım daha yakın olabilmek için kaçırılmayacak fiyat fırsatlarını elde edebileceğiniz Kekova pansiyonlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Konaklamayı düşündüğünüz pansiyonlarda tarihin izlerini bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Sessizliği tercih ediyorsanız ve karmaşadan uzak biçimde dinlenmek için tatil yapmak istiyorsanız, doğayı ve denizi ayaklarınızın altına seren bu bölgeye gelebilirsiniz. Üstelik her sezonda en uygun fiyatlı tatilin merkezi olduğunu vurgulayabiliriz. Cazip fiyat fırsatlarını yakalayabileceğiniz Kekova Adası’nda rahatsız olacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Özgürce bir tatili gerçekleştirebilmek ve sonuna kadar mutlu olacağınız anlara tanıklık edebilmek için dokusunu kaybetmemiş olan Kaleköy ve Üçağız’a gelebilirsiniz.

Kaleköy aynı zamanda eski bir Likya kenti olma özelliğine sahiptir. Simena Kalesinin büyüsüne kapılacağınız bölgede en küçük amfi tiyatrosunun kalıntılarını görmeniz mümkündür. Turistlerin bu şöleni hissedebilmek için bölgeyi derinlemesine keşfe çıktıklarını söylemek mümkündür. Her ne kadar zahmetli bir tırmanış olsa da manzaradan kaleden kuş bakışı seyretmek çektiğiniz tüm zahmetlere değecektir.

Kekova pansiyonlarının genel olarak Üçağız’da konumlandırıldığını söylemek mümkündür. Kaş’a yaklaşık 36 km’lik bir mesafede bulunan Üçağız sayesinde eski çağlara yolculuğa çıkmanız mümkün olacaktır. Sizleri deniziyle kucaklaştıracak olan pansiyonlarında eşsiz manzaraların bir bütün haline geldiğini görebileceksiniz. En kıymetli anılarınızı biriktirmeniz için büyük fırsatlar sizleri bekliyor olacaktır. Köy ürünlerinden hazırlanan kahvaltıları yaparak güne başlamak ve yüzme keyfini günün erken saatlerinden itibaren yaşayabilmek için en ideal nokta olacaktır. Şöhreti tüm Türkiye’ye yayılmış durumda olan doğal dondurmalarında birbirinden farklı doğal meyve lezzetlerini almanız mümkündür. Olağanüstü manzaraları kaçırmamak ve taze deniz ürünlerinin damağınızda yer edinmesini sağlamak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kekova Ulaşımı Nasıl Yapılmaktadır?

Tarihte gizemli bir yolculuğun yapılabileceği Kekova turlarına dahil olabilmek için bu bölgeye nasıl ulaşacağınızın yanıtını almanız gerekmektedir. Bu sorunun cevabı tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır. İlk etapta Antalya’ya uçakla veya kara yolu ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Eğer İstanbul, İzmir veya Ankara gibi uzak mesafelerde bulunan şehirlerimizden gelmeyi istiyorsanız, düzenli olarak gerçekleştirilen uçak seferlerine dair bilgileri alabilirsiniz. Havalimanına ulaşmanızın ardından Kaş’a ulaşabileceğiniz dolmuşlara bilmeniz ve sonrasında tekne turu ile Kaleköy ve Üçağız bölgelerine erişmeniz gerekecektir.

Kekova’ya Hangi Araçlarla Gidilir?

Kekova tatiliniz için uygun araç ve güzergah bilgilerini elde etmek isteyebilirsiniz. Pansiyonların yer aldığı Kaleköy ve Üçağız’a ulaşırken kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunacaktır. Kaleköy’de konaklamak istediğinizde otobüs veya özel araç gibi kara yolu araçlarını kullanmanız mümkün değildir. Bu nedenle ancak otobüsle ulaşabileceğiniz en yakın Kaş Otogarı’na gelebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise taksi tutarak yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Özel araçlarıyla Kekova tatilini yapmak isteyen kişilerin kullanması gereken Demre-Kaş veya Fethiye-Kalkan ve Kaş güzergahları bulunmaktadır. Kaş’a ulaşımın sağlanmasının ardından Kekova’ya kiralayacağınız tekne turları ile pek çok tarihi alana uğramanız mümkün olacaktır. Üçağız köyünden ulaşmak isteyenler ise kayıklarla yolculuklarını tamamlayabilir.

Kekova Pansiyonları ve Gezilecek Yerler

Kekova pansiyon fiyatları ve kalitesi için desteklerimizi sunmaktayız. Bu bölgede geçireceğiniz en zengin içerikli tatiliniz için bol gezi noktanız olacaktır. El değmeyen ve halen korunmakta olan özel tarihi alanlarını görmeden ayrılmak istemeyeceğiniz bir bölge olduğunu söyleyebiliriz. Gezilecek yerlerin başında Kaleköy Simena Antik kenti, Üçağız Theimussa Antik kenti, Batık Şehir ve Aperlai Antik Kenti gibi önemli merkezleri bulunmaktadır. Eşsiz manzaraların keyfini çıkarabilmek için yat veya tekne gezileri sizleri bekliyor olacaktır. Eski liman şehirlerine sahip olan Kekova ile tatilinizi rüya gibi geçirmeniz mümkündür. Kekova pansiyonları ile rahatınızdan ve konforunuzdan ödün vermeniz söz konusu olmayacaktır.